środa, 15 lutego 2017

Spacer Samotnosci

Znacie to uczucie kiedy idziecie sami i zastanawiacie się nad swoim życiem i w pewnym momencie nie wiecie już nic co będzie dalej czego wy chcecie a gdy to pytania jest coraz częsciej w naszej głowie.
W pewnym momęcie w naszej głowie zaczyna cos się dziać. Mysli nie dają nam spokoju a my stajemy się innymi ludźmi przez chwile.
Kiedy jestesmy sami jestesmy inni tacy bez bronni w grupie czujemy się raźniej bezpieczniej i mniej osamotnieni. Każdy z nas potrzebuję chwili samotnosci nie którzy dzień a niektórzy nawet miesiąc by zdać sobie sprawę co tak naprawdę jest dla nas ważne.
W codziennosci czasem nie zauważamy samych siebie interesuje nas tylko chwila nie którzy z nas nawet nie zastanawiają się co będzie dalej żyjemy chwilą powiedziałabym, ze to z jednej strony dobre rozwiązanie lecz nie zawsze. Musimy wiedzieć, ze w każdym momencie może się cos stać.
Musimy zaakceptować siebie aby być akceptowanym przez innych.
Wspomnienia bolą, ranią i czasem nie dają spokoju lecz musimy je pokonać stawić czoło im pokazać, ze to my mamy nad wszystkim władzę i ze nic nas nie pokona. Nawet piękne chwilę które już  nie wrócą, a teraz już tylko możemy to wspominać. Czasem jest fajnie powspominać, ale czasem nas wspomnienia dotykają przez osoby które były i już ich nie ma lecz musimy sobie z tym poradzić.
Wszystko ma jakiś czas w życiu. Cieszmy się chwilą i nie patrzmy w przeszłość. Jeśli mamy jakieś marzenia idźmy za nimi.
Bo drogę którą wybierzemy to tylko do nas należy ta decyzja.

Czy takie posty was interesują i jakie byście chcieli ?

1 komentarz:

  1. Ciekawy post ja mam tak często <3 Samotność jest fajna pozwala poznać siebie. Może wzajemna obserwacja? My Blog

    OdpowiedzUsuń